Založ si blog

Som kompletný..?

 

Trápim si hlavičku, čo /kto/ je to politik. Kto ho dosadil do úradu, za akým účelom a čo od neho očakáva.

Toť som kdesi počul, že referendum v akejsi obci nebude brané do úvahy. A dokonca sa k tomu vyjadril aj prezident tej nemenovanej zeme, zrejme stredoamerického typu….hehehe…že občan má byť solidárny a nemá sa báť nepoznaného…nie som si celkom istý, ale vraj to tak niektoré zeme majú a mali zaužívané, že občan si myslí len to, čo mu je dovolené…

V Rakúsku ešte pritvrdili a chystajú zákon, že občana nebude smieť zaujímať, koho mu vláda do susedstva nasťahuje. Vždy som si vo svojej hlúposti a naivite myslel, že politik má bojovať a pracovať za záujmy svojho voliča a občana. Nie za záujmy Bruselu, či Berlína…nedajbože Damašku.

O tom ekonomickom obohatení, ktorým sa nám vyhrážajú politici, bojujúci za prijatie kvót na povinné prijatie imigrantov, by sa mali pýtať starostov miest, ako je Paríž, Berlín, či Hamburg. A tiež sa ich spýtať v tej súvislosti na úspešnosť štúdia Tureckých a Arabských detí na základných školách.

Odporúčam link: http://deutschmann.blog.respekt.cz/turecke-skoly-v-nemecku-erdoganova-pokradma-pesinka-do-evropy/

O kultúrnom obohatení nám tlačia do hláv také úžasné veci, ktoré v Babylone vymysleli pred 1000 rokmi…zrejme politici predpokladajú, že sa k nám nasťahujú géniovia, schopní vymyslieť nejaké nové písmo, číslice a nový spôsob, ako jedným ťahom odrezať neveriacemu hlavu.

Politika nie je práca…je to poslanie…niektorí sa podľa toho slova dokonca aj volajú…politik musí byť tak trocha aj vizionár. Nesmie predpokladať, že demografickú krízu vyriešia svojími vagínami Arabky. Mal by vytvoriť vhodné podmienky, aby domáce ženy rodili deti. Aby rodenie detí, najmä v pracujúcich rodinách, bolo výhodné…aby sa oplatilo.

Už aj v Austrálii na to prišli. . .

26.08.2015

...voľakedy starí ľudia vraveli, že hluchému môžeš do uší aj anjelskou trúbou trúbiť...nepomôže... Předseda vlády Kevin Rudd - Austrálie : Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského viac »

Riaditeľ múzea SNP v Banskej Bystrici Stanislav Mičev

Solidarita - Hnutie pracujúcej chudoby predstavilo svoj program

19.11.2019 21:37

Program strany sa v parlamentných voľbách 2020 opiera o tri základné piliere, a to dôstojný život, zdravá krajina a moderný štát.

BRITAIN-ASSANGE/SWEDEN

Prokuratúra ukončila vyšetrovanie Assangea pre obvinenia zo znásilnenia

19.11.2019 20:39

Na podanie obžaloby neexistuje dostatočné množstvo dôkazov, povedala novinárom zástupkyňa šéfa prokuratúry.

sud, Marian Kocner,

Kočner mal falšovať dôkazy v prípadoch oligarchu Juraja Širokého

19.11.2019 19:57

Všetko sa to malo diať priamo na generálnej prokuratúre a, pravdepodobne, s vedomím Dobroslava Trnku.

OĽANO: matovič jaroslav naď

NAKA obvinila Jaroslava Naďa z trestného činu ohrozovania utajenej skutočnosti

19.11.2019 19:08, aktualizované: 19:28

Podľa lídra hnutia OĽaNO Igora Matoviča ide o pomstu zo strany šéfa Vojenského spravodajstva Jána Balciara, o ktorom Naď zverejnil informácie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 2787x
Priemerná čítanosť článkov: 1394x

Autor blogu

Kategórie

Archív