Založ si blog

Som kompletný..?

 

Trápim si hlavičku, čo /kto/ je to politik. Kto ho dosadil do úradu, za akým účelom a čo od neho očakáva.

Toť som kdesi počul, že referendum v akejsi obci nebude brané do úvahy. A dokonca sa k tomu vyjadril aj prezident tej nemenovanej zeme, zrejme stredoamerického typu….hehehe…že občan má byť solidárny a nemá sa báť nepoznaného…nie som si celkom istý, ale vraj to tak niektoré zeme majú a mali zaužívané, že občan si myslí len to, čo mu je dovolené…

V Rakúsku ešte pritvrdili a chystajú zákon, že občana nebude smieť zaujímať, koho mu vláda do susedstva nasťahuje. Vždy som si vo svojej hlúposti a naivite myslel, že politik má bojovať a pracovať za záujmy svojho voliča a občana. Nie za záujmy Bruselu, či Berlína…nedajbože Damašku.

O tom ekonomickom obohatení, ktorým sa nám vyhrážajú politici, bojujúci za prijatie kvót na povinné prijatie imigrantov, by sa mali pýtať starostov miest, ako je Paríž, Berlín, či Hamburg. A tiež sa ich spýtať v tej súvislosti na úspešnosť štúdia Tureckých a Arabských detí na základných školách.

Odporúčam link: http://deutschmann.blog.respekt.cz/turecke-skoly-v-nemecku-erdoganova-pokradma-pesinka-do-evropy/

O kultúrnom obohatení nám tlačia do hláv také úžasné veci, ktoré v Babylone vymysleli pred 1000 rokmi…zrejme politici predpokladajú, že sa k nám nasťahujú géniovia, schopní vymyslieť nejaké nové písmo, číslice a nový spôsob, ako jedným ťahom odrezať neveriacemu hlavu.

Politika nie je práca…je to poslanie…niektorí sa podľa toho slova dokonca aj volajú…politik musí byť tak trocha aj vizionár. Nesmie predpokladať, že demografickú krízu vyriešia svojími vagínami Arabky. Mal by vytvoriť vhodné podmienky, aby domáce ženy rodili deti. Aby rodenie detí, najmä v pracujúcich rodinách, bolo výhodné…aby sa oplatilo.

Už aj v Austrálii na to prišli. . .

26.08.2015

...voľakedy starí ľudia vraveli, že hluchému môžeš do uší aj anjelskou trúbou trúbiť...nepomôže... Předseda vlády Kevin Rudd - Austrálie : Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského viac »

Komárno, MHD, Arriva, autobus

Arriva chce zvýšiť ceny cestovného v mestách a krajoch

08.12.2019 23:58

Dopravná skupina Arriva považuje za potrebné zvýšiť ceny cestovného v dotovanej mestskej a prímestskej autobusovej doprave.

Prešov

Ján prežil výbuch v Prešove: Je mi ľúto ľudí, ktorí tam zostali

08.12.2019 21:29

Boli sme s dcérou doma. Cítili sme plyn, valilo sa to cez chodbu až hore. Kričal som z balkóna, nech vypnú plyn. Povedali mi, že sa to už rieši. A o niekoľko minút nastal výbuch.

palica, starec, staroba, súd, muž, ruka, nemecko

Zomrela najstaršia obyvateľka Česka, mala 108 rokov

08.12.2019 21:13

Magdalena Kytnerová sa narodila 17. marca 1911 v Rakúsku blízko Viedne.

Benjamin Netanjahu

Netanjahu znovu navrhol anektovanie osídlení v Predjordánku

08.12.2019 20:38

Izraelský premiér ešte v septembri pred predčasnými parlamentnými voľbami v krajine prisľúbil, že v prípade víťazstva anektuje všetky židovské osady v Predjordánsku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 2801x
Priemerná čítanosť článkov: 1401x

Autor blogu

Kategórie

Archív